Obserwatorzy

niedziela, 30 października 2011

Dziewczyny lubią brąz ...

Brąz - do czasu znienawidzony przeze mnie kolor... No właśnie, do czasu. Teraz, szczególnie tej jesieni używam go do prawie każdej stylizacji. Bardzo przypadł mi do gustu. Torbę i kurtkę jeansową upolowałam w lumpie :) Do torby dodałam lisią kitkę z H&M, sądzę, że to świetny dodatek by uatrakcyjnić zestaw. Oto jeden z pomysłów na mój outfit.



sweter - House
kurtka - Levis
buty - CCC
torba - SC
pasek - House
lisia kitka - H&M
naszyjnik - Cropp

piątek, 28 października 2011

Witam!

Zanim wstawię zdjęcia moich stylizacji piosenka za którą ostatnio szaleję i jest mi inspiracją :) Genialna reklama H&M ♥ Małgosia Bela, Duran Duran i ciuchy h&m to świetne połączenie. Piszcie co sądzicie na ten temat. Pozdrawiam.


       http://www.youtube.com/watch?v=oMtDAl-pLTs