Obserwatorzy

środa, 16 listopada 2011

Czerwono-granatowa bejsbolówka

Dłuuuugo się zastanawiałam co do niej założyć. Jest niespotykana i rzucająca się w oczy, więc nie chciałam wyglądać jak pstrokate coś latające po mieście. :D Ten outfit jest trochę w innym stylu niż pozostałe, ale czasem lubię ubrać się "na sportowo". Enjoy!





spodnie - Tally Weijl
buty - Nike
kurtka - Tommy Hilfiger - sh
bluzka - House
kolczyki - Cropp

poniedziałek, 14 listopada 2011

W kratkę

I zaczęły się niestety sesje zdjęciowe w domciu :( Uwielbiam marynarki, ta należy do moich ulubionych :) Można je założyć do wszystkiego, zarówno w stylizacjach eleganckich, jak i casualowych. Dobrałam do tego krótkie spodenki z wysokim stanem i najlepsze na zimę, cieplutkie emu. Outfit raczej na luzie, jak dla mnie na uczelnie w sam raz :) Piszcie co sądzicie ! :)






buty - Tally Weijl
spodenki - C&A
marynarka - H&M
bluzka - Tally Weijl
naszyjnik - House
opaski na rękę - H&M
broszka - House

wtorek, 8 listopada 2011

Ciucholandomania :)

Ostatnio w mojej szafie przybyło parę ładnych rzeczy. Polowania w ciuchlandzie się opłaciły i dorwałam parę odpowiadających mi fatałaszków ... :) Niedługo dodam zdjęcia stylizacji, a na razie foto ciuchów. Pozdrawiam :)








oj będzie się działo ... :) 
c.d.n......

poniedziałek, 7 listopada 2011

Listopadowe ciepłe dni...

Pierwszy raz widzę, żeby listopad był taki ciepły. Z tej okazji postanowiłam porobić parę zdjęć w plenerze. Na kurtkę czekałam 4 miesiące i się wreszcie doczekałam :) Jest w sam raz na tą pogodę. Nie ma co się rozpisywać, zostawiam Was ze zdjęciami :)

 

torba - Second-Hand
spodnie - Moodo
bluzka - New Yorker - Second-Hand
kurtka - allegro
kurtka jeansowa - House
pierścionek - New Yorker
pasek - House
chustka - Tally Weijl