Obserwatorzy

poniedziałek, 14 listopada 2011

W kratkę

I zaczęły się niestety sesje zdjęciowe w domciu :( Uwielbiam marynarki, ta należy do moich ulubionych :) Można je założyć do wszystkiego, zarówno w stylizacjach eleganckich, jak i casualowych. Dobrałam do tego krótkie spodenki z wysokim stanem i najlepsze na zimę, cieplutkie emu. Outfit raczej na luzie, jak dla mnie na uczelnie w sam raz :) Piszcie co sądzicie ! :)






buty - Tally Weijl
spodenki - C&A
marynarka - H&M
bluzka - Tally Weijl
naszyjnik - House
opaski na rękę - H&M
broszka - House

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz