Obserwatorzy

środa, 16 listopada 2011

Czerwono-granatowa bejsbolówka

Dłuuuugo się zastanawiałam co do niej założyć. Jest niespotykana i rzucająca się w oczy, więc nie chciałam wyglądać jak pstrokate coś latające po mieście. :D Ten outfit jest trochę w innym stylu niż pozostałe, ale czasem lubię ubrać się "na sportowo". Enjoy!





spodnie - Tally Weijl
buty - Nike
kurtka - Tommy Hilfiger - sh
bluzka - House
kolczyki - Cropp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz