Obserwatorzy

poniedziałek, 7 listopada 2011

Listopadowe ciepłe dni...

Pierwszy raz widzę, żeby listopad był taki ciepły. Z tej okazji postanowiłam porobić parę zdjęć w plenerze. Na kurtkę czekałam 4 miesiące i się wreszcie doczekałam :) Jest w sam raz na tą pogodę. Nie ma co się rozpisywać, zostawiam Was ze zdjęciami :)

 

torba - Second-Hand
spodnie - Moodo
bluzka - New Yorker - Second-Hand
kurtka - allegro
kurtka jeansowa - House
pierścionek - New Yorker
pasek - House
chustka - Tally Weijl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz