Brąz - do czasu znienawidzony przeze mnie kolor... No właśnie, do czasu. Teraz, szczególnie tej jesieni używam go do prawie każdej stylizacji. Bardzo przypadł mi do gustu. Torbę i kurtkę jeansową upolowałam w lumpie :) Do torby dodałam lisią kitkę z H&M, sądzę, że to świetny dodatek by uatrakcyjnić zestaw. Oto jeden z pomysłów na mój outfit.
sweter - House
kurtka - Levis
buty - CCC
torba - SC
pasek - House
lisia kitka - H&M
naszyjnik - Cropp
Bardzo fajna stylizacja ;D
OdpowiedzUsuńAaa i ta sowa ! Mam taką samą ;D
Pozdrawiam i zapraszam do siebie ;d