Obserwatorzy

piątek, 28 października 2011

Witam!

Zanim wstawię zdjęcia moich stylizacji piosenka za którą ostatnio szaleję i jest mi inspiracją :) Genialna reklama H&M ♥ Małgosia Bela, Duran Duran i ciuchy h&m to świetne połączenie. Piszcie co sądzicie na ten temat. Pozdrawiam.


       http://www.youtube.com/watch?v=oMtDAl-pLTs

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz