Obserwatorzy

wtorek, 8 listopada 2011

Ciucholandomania :)

Ostatnio w mojej szafie przybyło parę ładnych rzeczy. Polowania w ciuchlandzie się opłaciły i dorwałam parę odpowiadających mi fatałaszków ... :) Niedługo dodam zdjęcia stylizacji, a na razie foto ciuchów. Pozdrawiam :)








oj będzie się działo ... :) 
c.d.n......

1 komentarz: