Ostatnio w mojej szafie przybyło parę ładnych rzeczy. Polowania w ciuchlandzie się opłaciły i dorwałam parę odpowiadających mi fatałaszków ... :) Niedługo dodam zdjęcia stylizacji, a na razie foto ciuchów. Pozdrawiam :)
oj będzie się działo ... :)
c.d.n......
świetne zakupy!
OdpowiedzUsuń